po dolgih sproščujočih poletnih počitnicah se bodo jutri ponovno odprla šolska vrata in skupaj z učitelji ter vsemi zaposlenimi na šoli se veselim, da se ponovno spet vrnete v šolski prostor.

Vse podrobnosti o prvem šolskem dnevu so od začetka tedna objavljene na spletni strani naše šole, najdete pa jih pod zavihkom Obvestila.

Čeprav boste jutri prav vsi učenci obrnili nov list v zgodovini svojega šolanja, sem prepričana, da si ga bodo prav posebno zapomnili bodoči prvošolci OŠ Kolezija in seveda učenci, ki ste v tem šolskem letu zaključili šolanje na OŠ Kolezija in boste jutri postali dijaki. Naj vam jutrišnji dan ostane v prav posebnem spominu.

Dragi kolezijci, želim vam uspešno, družabno ter vedrine in smeha polno šolsko leto.

vaša ravnateljica, Nina Triller