Razredna stopnja

RAZREDNIKI

 

  RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV 2. UČITELJ ELEKTRONSKI NASLOV
1. a Živa Kozin ziva.kozin(at)oskolezija.si Liljana Petrič   liljana.petric(at)oskolezija.si
1. b Tjaša Taufer tjasa.taufer(at)oskolezija.si Mojca Zidanič mojca.zidanic(at)oskolezija.si
1. c Kaja Novljan kaja.novljan(at)oskolezija.si Mateja Menart mateja.menart(at)oskolezija.si
1. d Irena Lombar irena.lombar(at)oskolezija.si Branka Mladenović branka.mladenovic(at)oskolezija.si
2. a

Nelly Tiran

Marjeta Snoj

nelly.tiran(at)oskolezija.si

marjeta.snoj(at)guest.arnes.si

   
2. b Tina Pleško tina.plesko(at)oskolezija.si    
2. c Anja Podojsteršek anja.podojstersek(at)oskolezija.si    
2. d Maruša Zabukovec marusa.zabukovec(at)oskolezija.si    
3. a Saša Štilec sasa.stilec(at)oskolezija.si    
3. b Jasmina Rečnik jasmina.recnik(at)oskolezija.si    
3. c Martina Frantar martina.frantar(at)oskolezija.si    
3. d Tatjana Rade tatjana.rade(at)oskolezija.si    
4. a Valerija Lebar Meze valerija.lebar-meze(at)oskolezija.si    
4. b Leja Hrnčič leja.hrncic(at)oskolezija.si    
4. c Natalija Ružič natalija.ruzic(at)oskolezija.si    
4. d Milena Zrimšek Košorog milena.zrimsek(at)oskolezija.si    
4. e Andrea German andrea.german(at)oskolezija.si    
5. a Kristina Šolmajer Stropnik kristina.stropnik(at)oskolezija.si    
5. b Kristina Rupret kristina.rupret(at)oskolezija.si    
5. c Suzana Boj suzana.boj(at)oskolezija.si    
5. d Polonca Slobodnik polona.slobodnik(at)oskolezija.si    

 

UČITELJI OPB

  UČITELJ ELEKTRONSKI NASLOV
1. a Barbara Tomic barbara.tomic(at)oskolezija.si
1. b Simona Škulj Bogataj simona.skulj-bogataj(at)oskolezija.si
1. c Nina Bizjak nina.bizjak(at)oskolezija.si
1. d Polonca Gomišček polona.gomiscek(at)oskolezija.si
2. a Bernarda Baškovč bernarda.baskovc(at)oskolezija.si
2. b Barbara Senica barbara.senica(at)oskolezija.si
2. c Nika Strosar nika.strosar(at)oskolezija.si
2. d Barbara Majcen barbara.majcen(at)oskolezija.si
3. a Eva Krevl eva.krevl(at)oskolezija.si
3. b Vera Brus vera.brus(at) oskolezija.si
3. c Irena Kurtovič irena.kurtovic(at)oskolezija.si
3. d Viljem Hlad vili.hlad(at)oskolezija.si
4. b Viktor Ekart viktor.ekrat(at)oskolezija.si
4. ac Lilijana Šeruga liljana.seruga(at)oskolezija.si
Eva Gorišek eva.gorisek(at)oskolezija.si
4. ad Vlasta Lipovec vlasta.lipovec(at)oskolezija.si
4. ae Urška Curk urska.curk(at)oskolezija.si
5. ad Žiga Dobaj ziga.dobaj(at)oskolezija.si
Angela Plevnik angela.plevnik(at)oskolezija.si
5. bc Anja Fludernik anja.fludernik(at)oskolezija.si

UČITELJI DSP

IME IN PRIIMEK ELEKTRONSKI NASLOV
Blanka Čebašek blanka.cebasek(at)oskolezija.si
Anja Filipič anja.dolenc(at)guest.arnes.si
Aksana Heliasina aksana.heliasina(at)oskolezija.si
Liljana Hribar liljana.hribar(at)oskolezija.si
Mojca Kersnik mojca.kersnik(at)oskolezija.si
Damjana Mojškerc damjana.mojskerc(at)oskolezija.si
Živa Šoba ziva.soba(at)oskolezija.si
Eva Tekavčič eva.tekavcic(at)oskolezija.si

TEHNIČNO OSEBJE

PRIIMEK IN IME FUNKCIJA ELEKTRONSKI NASLOV
Tamara Mršol računalničarka tamara.mrsol(at)oskolezija.si
Benedik Mateja vodja šolske prehrane mateja.benedik(at)oskolezija.si
telefon: 01 28 33 051

 

 

Dostopnost