Šestošolci uspešno zaključujemo zimsko šolo v naravi na Pohorju. Imamo se izvrstno. Z zajtrkom dobimo dovolj energije za smučanje po lepih pohorskih strminah. Po kosilu mišicam privoščimo počitek in se nato odpravimo na popoldanske dejavnosti: športne igre, tekmovanje v izdelovanju snežnih skulptur, podelitev nagrad. Pred večerjo razmigamo možgane in po Atlasu Slovenije iščemo geografske značilnosti, pišemo pismo in spis.

V ponedeljek smo se z gondolo odpeljali pod Pohorje, kjer smo si ogledali progo Zlate lisice in se po ulicah sprehodili nazaj do vzpenjače. V torek smo tekmovali v družabnih igrah, si v sredo ogledali športni film, v četrtek pa tekmovali v veleslalomu in nekaj časa preživeli tudi na bazenu. Komaj čakamo, da vse dogodivščine natančneje delimo z vami, dragi starši. Se vidimo v petek v popoldanskih urah na Splitski 13.

Lepo vas pozdravljamo, vaši smučarji 🙂